Finské sauny

Dřevěná klasika mezi saunami. Malá kabina se díky teplotě 80 až 110 °C a vlhkosti téměř hermeticky uzavře a pohltí všechny bolesti vašeho těla i mysli.

Sauny vyrábíme na míru vašim potřebám. Můžete si tak zvolit vše od samotné velikosti po nejmenší detaily nebo funkční ozdobné prvky v interiéru.

Unikátní vlastnosti

  • Osvětlení Caritti – unikátní systém optických vláken příjemně prosvětlí prostory sauny bez rizika pronikání vlhkosti do elektroinstalace
  • Celoskleněné stěny – působivé prosklení čelní stěny, nebo dokonce dvou stěn najednou s designovým spojením v rohu dodá vaší sauně punc minimalistické elegance
  • Automatický dávkovač vody a aroma – nastavte si úrovně dávkování páry a relaxačního aroma přímo v průběhu saunování, nebo využijte automatického, předem zvoleného režimu

Terapie

Ke stažení

Severský smrk


Vyznačuje se pestrým přírodním designem s drobnými suky a živou strukturou.

Olše


Odstín do červené barvy, která se časem prohlubuje a mírné rozdíly v barvě jsou pro olši charakteristické.

Abachi


Světlé bezsukové dřevo, které vyniká svou minimální tepelnou vodivostí a dlouhou životností. Používá se na všechny povrchy, které jsou v přímém styku s pokožkou.

Topol


Toto dřevo se vyznačuje čistým vzhledem, je měkké, bez suků a pryskyřice. Topol má také vynikající absorbční vlastnosti.

Hemlock


Velmi exkluzivní saunové dřevo s jemnou strukturou. Hemlock se vyznačuje čistým vzhledem bez suků a pryskyřice.

Cedr


Dřevo s různorodou barevností a s přírodním aroma. Odolává vlhkosti a má prakticky neomezenou životnost. Má vynikající tepelně-izolační vlastnosti.