Prodloužena zaváděcí sleva na vířivky DELIRIO od CARETTA SPA

Prodloužena zaváděcí sleva na vířivky DELIRIO od CARETTA SPA

Letní koupání ve vířivkách je super - stačí si nastavit teplotu vody například na 32 st. Celsia a užívat si osvěžení v bublinách. 

Využijte možnost zakoupit tyto nové vířivky se slevou 30 % - tato akce je prodloužena do konce října 2018. 

Vířivky DELIRIO mají plnou výbavu - jsou osazeny ozónovou filtrací, ohřevem 3 kW, digitálním ovládáním, zesílenou termoizolaci,  26 nastavitelných ultra-flat hydromasážních trysek s regulaci v provedení nerezavějící oceli AISI 316L, 7 vzduchovýchmi tryskami a blowerem, chromoterapeutickým světlem a ozónovou filtrací. 

Můžete si vybrat z mnoha barevných kombinací, vířivky jsou skladem, pokud si vyberete variantu, kterou na skladu nemáme, tak vám vířivku na přání vyrobíme do 3 týdnů.

Výhodou je možnost napájení pouze na 230V 50 Hz, 20 A se samostatným jištěním, snížený design - výška pouze 66 cm (nemusíte zapouštět do země a pohodlně se do vířivky vstupuje i vystupuje z ní), vířivka je díky snížení hmotnosti vhodná rovněž na terasy (zatížení na 1 m2 s vodou včetně osob 350 kg/m2).

Akční cena po slevě  VČETNĚ DPH Kč 152.870,- Dovoz a instalace po celé ČR a SR je ZDARMA (platí pouze do 31.8.2018)

Neváhejte

Váš TÝM CARETTA SPA

 

 

Pomocí programu CARETTA INDIVIDUAL můžete vytvořit skutečný skvost, který bude zdobit vaši domácí wellness zónu. Vířivka z programu Caretta Individual vzniká podobně jako šaty na míru.

více informací... Zavolejte mi

Vybavujete luxusní horský hotel nebo městskou wellness oázu? Prostorná vířivka CLUB 250 se stane zaručeným středobodem vaší odpočinkové zóny.

více informací... Zavolejte mi

Zapomeňte na veřejné lázně a vířivky, kde se lidé střídají jako na běžícím páse. Maximální vnitřní komfort, nejúčinější rozložení masážních pozic, nerezová madla pro bezpečnější vstup a výstup, 78 hydromasážních trysek, Wi-Fi rozhraní, BlueTrans audio systém … už jste se stihli zamilovat do diamantové edice modelu vířivky INFINITÉ? Čeká jen na vás!

více informací... Zavolejte mi