Ke správnému saunování patří pořádné ochlazení - SHOKKI

Ke správnému saunování patří pořádné ochlazení - SHOKKI

Pokud zvažujete pořízení finské sauny nebo pokud již saunu máte a máte možnost nalézt poblíž prostor o půdorysu cca 190 x 120 cm, máte jedinečnou možnost pořídit si náš prémiový ochlazovací bazének z kompozitu SHOKKI, který je díky objemu 930 l uvnitř velmi komfortní a prostorný. Tyto bazénky vyrábíme v 8mi krásných granitových barvách. Design SHOKKI zahrnuje bezpečnostní schůdky s protiskluzovou úpravou a přepadový žlábek odvádějící případné nečistoty pryč z hladiny. Shokki si můžete koupit v několika verzích např. jen jako skořepinu, nebo skořepinu s rámem, armaturami případně nejvyšší řadu FLE, která je vybavena LED osvětlením, kompletní automatikou pro napouštětí, dopouštění studené vody a vypouštění včetně hlídání optimální hladiny (včetně proskleného dotykového ovládání). SHOKKI si můžete zapustit do země či pouze postavit do prostoru a obezdít. Dodací lhůty jsou 1 - 14 dní, dle možností výroby a skladových zásob. SHOKKI - to je to jediné pořádné ochlazení k sauně - VÁŠ CARETTA SPA TÝM.

Drewniana klasyka wśród saun. Mała kabina zamyka się hermetycznie w temperaturze od 80 do 110 ° C. W połączeniu z odpowiednią wilgocią absorbuje wszystkie bóle ciała i umysłu.

 

...wice Zavolejte mi

Nowoczesny wariant klasycznych saun, gdzie pomieszczenie jest wyposażone w promienniki podczerwieni lub specjalne folie, które ogrzewają tylko przestrzeń całego ciała. Moc promieni podczerwieni.

...wice Zavolejte mi

Odpręż się, nie martwiąc się o wysokie temperatury lub duszność, która panuje w klasycznej saunie parowej. Odkryj złoty środek dzięki innowacyjnej, przygotowanej na miarę biosaunie.

...wice Zavolejte mi