Prodloužena zaváděcí sleva na vířivky DELIRIO od CARETTA SPA

Prodloužena zaváděcí sleva na vířivky DELIRIO od CARETTA SPA

Letní koupání ve vířivkách je super - stačí si nastavit teplotu vody například na 32 st. Celsia a užívat si osvěžení v bublinách. 

Využijte možnost zakoupit tyto nové vířivky se slevou 30 % - tato akce je prodloužena do konce října 2018. 

Vířivky DELIRIO mají plnou výbavu - jsou osazeny ozónovou filtrací, ohřevem 3 kW, digitálním ovládáním, zesílenou termoizolaci,  26 nastavitelných ultra-flat hydromasážních trysek s regulaci v provedení nerezavějící oceli AISI 316L, 7 vzduchovýchmi tryskami a blowerem, chromoterapeutickým světlem a ozónovou filtrací. 

Můžete si vybrat z mnoha barevných kombinací, vířivky jsou skladem, pokud si vyberete variantu, kterou na skladu nemáme, tak vám vířivku na přání vyrobíme do 3 týdnů.

Výhodou je možnost napájení pouze na 230V 50 Hz, 20 A se samostatným jištěním, snížený design - výška pouze 66 cm (nemusíte zapouštět do země a pohodlně se do vířivky vstupuje i vystupuje z ní), vířivka je díky snížení hmotnosti vhodná rovněž na terasy (zatížení na 1 m2 s vodou včetně osob 350 kg/m2).

Akční cena po slevě  VČETNĚ DPH Kč 152.870,- Dovoz a instalace po celé ČR a SR je ZDARMA (platí pouze do 31.8.2018)

Neváhejte

Váš TÝM CARETTA SPA

 

 

Z programem CARETTA INDIVIDUAL możesz stworzyć prawdziwy klejnot, który ozdobi domową strefę wellness. Wanna spa od Caretta Individual to jak ubranie szyte na miarę.

...wice Zavolejte mi

Czy posiadasz luksusowy górski hotel lub miejską oazę wellness? Przestronna wanna spa CLUB 250 stanie się centralnym punktem strefy relaksu.

...wice Zavolejte mi

Ekskluzywny model wanny spa dla wszystkich, którzy zawsze chcą tego, co najlepsze. Zaproś przyjaciół lub ciesz się wyjątkowymi chwilami z rodziną, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

...wice Zavolejte mi