NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 2
NANOSAUNA - img 3
NANOSAUNA - img 4
NANOSAUNA - thumb 4 NANOSAUNA - thumb 4 NANOSAUNA - thumb 4 NANOSAUNA - thumb 4

NANOSAUNA

Koncept Nanosauny vzešel ze sudové sauny, která nabízí hlavní výhodu úspory nevyužitého prostoru, jelikož je sauna ve tvaru válce, tak její kubický prostor je mnohem menší, ale využitelnost prostoru zůstává zachována.

Efektivnost vytápění pak ještě umocňuje nepromokavá střěšní krytina TENATEX, která má v sobě zároveň zašitou geotextílii. Tato krytina zlepšuje termoizolační vlastnosti celé sauny a funguje jako další zábrana úniku tepla

Konstrukce jer tvořena thermowood borovicí, která nepodléha škůdcům, plísním ani jiným přírodním vlivům. Záruka výrobcem namateriál je až 25 let!

Vytápění pak zajišťují kamna o výkonu 3,6kW, které lze zapojit do zásuvky na 220V s jištěním 16A, nebo za příplatek výkonnější kamna, která jsou však nutná připojit na 400V. 

Zároveň je nutné vzpomenout i antracitové PP-E nohy, na kterých je sauna postavena a jsou vyrobeny technoligií rotačního odlévání. Tyto nohy mají mnohonásobně větší nosnost než dřevěná podstava a jejich styčná plocha je až 3x větší než u právě zmínené dřevěné podstavy.

Uvnitř je pak umístěna lavice o šířce 180 cm, ve výšce 65cm. Takto umístěná lavice je další výhodou sauny, jelikož jste při saunování vystaveni vyšším teplotám

Rozměry sauny: 2000 x 1200 x 2000 (Š x H x V)