NANOSAUNA - img 1
NANOSAUNA - img 2
NANOSAUNA - img 3
NANOSAUNA - img 4
NANOSAUNA - thumb 4 NANOSAUNA - thumb 4 NANOSAUNA - thumb 4 NANOSAUNA - thumb 4

NANOSAUNA

bestsellerdoporučená kapacita">barevné variantydodání149000

Nanosauny které u nás v naší firmě vyrábíme jsou ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí vychutnat relaxaci a blahodárné účinky saunování ve dvou. Tyto sauny jsou navrženy pro 2 osoby, což umožňuje sdílet tento úžasný zážitek s blízkým člověkem.

Jedním z klíčových atributů, které tyto nanosauny nabízejí, je jednoduchá instalace. Díky možnosti zapojení do běžné zásuvky s napětím 230 V nemusíte řešit složité elektrické instalace, což vám ušetří čas i peníze.

Caretta Spa se proslavila svou neustále se zdokonalující kvalitou a jejich nanosauny nejsou výjimkou. Jsou vyrobeny s důrazem na preciznost a použitím nejkvalitnějších materiálů. To zaručuje dlouhou životnost sauny a bezstarostné užívání každé saunové seance.

Jejich popularita neustále roste, a není divu. Cena 149.000,- Kč včetně DPH za kompletní zahradní saunu je bezkonkurenční. Tuto úžasnou nabídku je těžké odmítnout, zejména když vezmeme v úvahu všechny výhody, které s sebou nesou.

Pokud hledáte dokonalou zahradní saunu pro vás a vaše blízkého, nanosauny od Caretta Spa jsou jasnou volbou. Kombinace komfortu, kvality a dostupnosti je prostě nepřekonatelná. Přidejte se k těm, kteří již objevili tuto obrovskou hitovku a zažijte wellness zážitek přímo v pohodlí svého domova.

 

Efektivnost vytápění pak ještě umocňuje nepromokavá střešní krytina THERMOROOF SYSTEM, která má ve spodní vrstvě navíc geotextílii. Tato krytina zlepšuje termoizolační vlastnosti celé sauny a funguje jako další zábrana úniku tepla.

Konstrukce je tvořena thermowood borovicí, která nepodléhá škůdcům, plísním ani jiným přírodním vlivům.

Vytápění pak zajišťují kamna o výkonu 3,6kW, které lze zapojit do zásuvky na 220V s jištěním 16A, nebo za příplatek výkonnější kamna, která jsou však nutná připojit na 400V.

Zároveň bychom rádi vyzdvihly i účelnost antracitového PP-E podstavce, na kterém je sauna postavena. Tento podstavce má mnohonásobně větší nosnost než dřevěná podstava a jejich styčná plocha je až 3x větší než u právě zmíněné dřevěné podstavy.

Vnitřní umístění lavice o šířce 185 cm, hloubce 60cm a výšce 65cm. Díky tomuto vyššímu položení lavice jste při saunování vystaveni větším teplotám.

 

Rozměry sauny: 2000 x 1200 x 2100 (Š x H x V)