Potřebujete vypnout?

Nikam nejezděte. Zapomeňte na přelidněná wellness centra a zůstaňte raději doma. Vaše privátní vířivka je vždy připravena. Zapnete ji totiž na dálku pomocí rozhraní Wi-Fi. Poskytne okamžité uvolnění bolavým svalům a kloubům po sportovním výkonu, skvěle také zbaví hlavu myšlenek na uplynulý, náročný den v práci.

Trysky rozmístěné přesně podle vašich představ zajistí dokonalou relaxaci. Zážitek umocní mnoho terapeutických režimů, náladové osvětlení nebo unikátní zabudovaný audiosystém, který rozvibruje celou skořepinu vany najednou.

Dopřejte si opravdový nadstandard – vířivou vanu na míru z programu Caretta Individual.

Zakázkové modely dodáme zpravidla do třech týdnů od objednávky.

Zapomeňte na veřejné lázně a vířivky, kde se lidé střídají jako na běžícím páse. Dopřejte si dokonalou partnerskou relaxaci bublinkami ve vířivce jako stvořené pro páry.

...více

Svolejte celou rodinu a užijte si společné zážitky v prostorné vířivé vaně. TEMPESTA je vylepšená verze modelu CARETTA FAMILY, dlouhodobě nejoblíbenějšího modelu naší nabídky.

...více

Exkluzivní model vířivky pro všechny ty, kteří vyžadují vždy jen to nejlepší. Pozvěte své přátelé, nebo si užijte luxusní chvíle s rodinou kdykoli vás přepadne touha po relaxaci.

...více

Vybavujete luxusní horský hotel nebo městskou wellness oázu? Prostorná vířivka CLUB 250 se stane zaručeným středobodem vaší odpočinkové zóny.

...více

Pomocí programu CARETTA INDIVIDUAL můžete vytvořit skutečný skvost, který bude zdobit vaši domácí wellness zónu. Vířivka z programu Caretta Individual vzniká podobně jako šaty na míru.

...více