LOOK SPA V1

dodáníod Kč 1.190.000,- vč. DPH

Zahradní wellness moduly LOOK SPA navazují na produktovou řadu PLATFORMA, kterou naše firma vyráběla a dodávala zákazníkům od roku 2015 do roku 2019. Nová řada těchto wellness modulů používá jako svůj základ velikostně optimalizovaný ocelový rám, díky kterému je možná jednoduchá instalace pouze na 8 ks patek anebo zemních vrutů. Design nových modulů je odlehčen díky kombinaci kompozitových materiálů a dřevěných profilů. 

V naši nabídce jsou nyní 4 standardizované varianty, každou z nich Vám můžeme dodat v levé nebo pravé verzi - je tudíž jednoduché si každou variantu přizpůsobit prostředí u jakéhokoliv domu. 

Náročným zákazníkům anebo komerčním provozům jako jsou např. hotely, či penziony,  jsme schopni vyrobit a dodat atypicky řešené modely LOOK SPA, které je možno kombinovat do větších funkčních celků. (odpočívárny, ubytovací části, sociální zázemí, atd..)

pozn. doprava k zákazníkovi není v ceně - bude vypočtena dle vzdálenosti místa instalace z místa Krmelínská 631, 739 23  Stará Ves nad Ondřejnicí