Jarní akce: Luxusní zahradní sauny a vířivky za výhodné ceny!

Jarní akce: Luxusní zahradní sauny a vířivky za výhodné ceny!

Jaro je tady a s ním přichází čas relaxace a zábavy venku na zahradě. Pokud hledáte skvělé způsoby, jak si užít teplé jarní dny, přemýšlejte o luxusních zahradních vířivkách a moderních zahradních saunách.

V našem Showroomu nyní nabízíme vystavené kusy těch nejlepších zahradních vířivek a saun, které jsou k dispozici na trhu. Tyto kousky jsou k dispozici za velmi výhodné ceny, takže pokud si chcete pořídit opravdu velmi kvalitní a designově nadčasové sauny či vířivky za zlomek jeho původní ceny, nenechte si tuto příležitost ujít.

Pokud se zajímáte o nákup některé z těchto skvělých zahradních vířivek nebo saun, stačí nám zavolat a my vám poskytneme veškeré potřebné informace. Naši zákaznickou podporu poskytujeme kvalifikovaní a přátelští pracovníci, kteří vám rádi pomohou s jakýmkoliv dotazem nebo požadavkem.

Pokud chcete vytvořit svůj vlastní koutek relaxace na zahradě, pak jsou tyto zahradní vířivky a sauny tou pravou volbou pro vás. Nejenže vám umožní užívat si relaxační chvíle na zahradě, ale také můžete přidat hodnotu a krásu svému domovu.

V našem Showroomu se můžete těšit na širokou škálu zahradních vířivek a saun, které jsou navrženy s ohledem na kvalitu, výkon a design. Jsou to luxusní kousky, které dodají vaší zahradě šmrnc a eleganci.

Nečekejte až na léto, abyste si užili zahradu a relaxaci venku. S našimi zahradními vířivkami a saunami můžete užívat příjemné chvíle na zahradě celoročně. Kontaktujte nás dnes a získejte více informací o našich skvělých produktech.

Aktuální nabídku si vyžádejte telefonicky na +420 606 092 500 - těšíme se 

Tým CARETTA SPA

Caretta INDIVIDUAL

Caretta INDIVIDUAL

ceny kalkulovány individuálně

Pomocí programu CARETTA INDIVIDUAL můžete vytvořit skutečný skvost, který bude zdobit vaši domácí wellness zónu. Vířivka z programu Caretta Individual vzniká podobně jako šaty na míru.

více informací... Zavolejte mi
ZOOM SPA

ZOOM SPA

Ceny kalkulovány individuálně

Ta správná volba pro hotely, sportoviště, nebo wellness centra. Nástupce oblíbené komerční vířivky CLUB 250 Vás jistě nadchne možností libovolné úpravy rozměrů dle nabízených spojovacích dílů! 

více informací... Zavolejte mi
CLUB 250

CLUB 250

od Kč 344 729,- bez DPH

Vybavujete luxusní horský hotel nebo městskou wellness oázu? Prostorná vířivka CLUB 250 se stane zaručeným středobodem vaší odpočinkové zóny.

více informací... Zavolejte mi