Kamna Tulikivi: Finská elegance z mastku a keramiky

Kamna Tulikivi: Finská elegance z mastku a keramiky

Hledáte vhodné saunové kamna, které budou tvořit dostatek kvalitní páry, nebudou vysušovat vzduch a ochrání vás před nechtěným popálením? Pak jste na správné adrese! Mastková a keramická finská kamna Tulikivi uspokojí zákazníky nejen svým designem, použitým materiálem, ale i funkčností.

TULIKIVI je tradiční finská společnost, která se zabývá inovativní výrobou kamen. Tajemství těchto saunových kamen tkví především v materiálu, ze kterého jsou vyrobena, ale také ve zpracování a překrásném designu, který zaručeně okouzlí každého návštěvníka sauny.

Kamna jsou vyrobena ze speciálního materiálu

Při výrobě se používá účinný přírodní kámen - mastek, který vyniká především díky své tepelné vodivosti a kapacitě. Je známo, že tento materiál je skutečným unikátem. Mimo kamen lze tento materiál také použít pro výrobu dlažeb, masážních kamenů a dekorativních kamenů. Další modely kamen Tulikivi v nabídce jsou ze speciální, odolné keramiky.

 

 

 

O mastková kamna se nepopálíte

Díky použití speciálního materiálu vám kamna zajistí příjemné sálavé teplo. O kamna se navíc nelze popálit. Povrchová teplota je bezpečná, tudíž nemusíte mít strach ani o ty nejmenší členy, kteří s vámi saunu navštíví.

Kvalitní pára i rozvod tepla

Mastková saunová kamna jsou tou nejlepší volbou, pro kterou se můžete rozhodnout. Nejenže vám zajistí kvalitní páru, mikroklima, ale také rovnoměrný rozvod tepla do všech stran.

 

 

Sauna od CARETTY, kamna od Tulikivi

Máte vlastní představu o svém wellness projektu, ale nikdo se vám nepokusil vyjít vstříc? V CARETTĚ splníme vše, na co jen pomyslíte. Společně s našim architektem navrhneme finální podobu a vytvoříme vizualizaci vašich představ.

Následně celý projekt uvedeme v život a vybavíme vlastními produkty, nebo třeba kamny od Tulikivi.