Novinka roku 2023! NanoSauna

Novinka roku 2023! NanoSauna

Moderní úsporná sauna určena do exteriéru, která vás jistě nadchne nejen svou efektivitou vytápění, prostorově úsporným chytrým řešením ale i designem a kvalitním zpracováním.

Efektivnost vytápění pak ještě umocňuje nepromokavá střešní krytina THERMOROOF SYSTEM, která má ve spodní vrstvě navíc geotextílii. Tato krytina zlepšuje termoizolační vlastnosti celé sauny a funguje jako další zábrana úniku tepla.

Konstrukce je tvořena thermowood borovicí, která nepodléhá škůdcům, plísním ani jiným přírodním vlivům. Záruka výrobcem na materiál je až 25 let!

Vytápění pak zajišťují kamna o výkonu 3,6kW, které lze zapojit do zásuvky na 220V s jištěním 16A, nebo za příplatek výkonnější kamna, která jsou však nutná připojit na 400V.

Zároveň bychom rádi vyzdvihly i účelnost antracitového PP-E podstavce, na kterém je sauna postavena. Tento podstavce má mnohonásobně větší nosnost než dřevěná podstava a jejich styčná plocha je až 3x větší než u právě zmíněné dřevěné podstavy.

Vnitřní umístění lavice o šířce 185 cm, hloubce 60cm a výšce 65cm. Díky tomuto vyššímu položení lavice jste při saunování vystaveni vyšším teplotám.

 

Rozměry sauny: 2000 x 1200 x 2100 (Š x H x V)