Všude dobře, doma nejlíp

Všude dobře, doma nejlíp

Využijte příležitost a vyberte si z našeho sortimentu zahradního wellness. Vyšperkujte si svou zahradu či terasu. Rádi vás uvítáme v našem showroomu a výrobě, kde vám poradíme s výběrem vířivky anebo zahradní sauny, odprezentujeme naše výrobní postupy a technologie.

Aktuálně jsme připraveni Vám dodat vířivku (pokud si vyberete ze skladových zásob) do 1 týdne, v případě, že si vyspecifikujete jiný model dle vašich požadavků - vyrobíme Vám ji cca do 4 týdnů. 

Těšíme se na Vás - CARETTA SPA TÝM

Caretta INDIVIDUAL

Caretta INDIVIDUAL

ceny kalkulovány individuálně

Pomocí programu CARETTA INDIVIDUAL můžete vytvořit skutečný skvost, který bude zdobit vaši domácí wellness zónu. Vířivka z programu Caretta Individual vzniká podobně jako šaty na míru.

více informací... Zavolejte mi
CLUB 250

CLUB 250

od Kč 284.900,- bez DPH

Vybavujete luxusní horský hotel nebo městskou wellness oázu? Prostorná vířivka CLUB 250 se stane zaručeným středobodem vaší odpočinkové zóny.

více informací... Zavolejte mi
Infinité DIAMOND

Infinité DIAMOND

Kč 585.493,-

Zapomeňte na veřejné lázně a vířivky, kde se lidé střídají jako na běžícím páse. Maximální vnitřní komfort, nejúčinější rozložení masážních pozic, nerezová madla pro bezpečnější vstup a výstup, 78 hydromasážních trysek, Wi-Fi rozhraní, BlueTrans audio systém … už jste se stihli zamilovat do diamantové edice modelu vířivky INFINITÉ? Čeká jen na vás! Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

více informací... Zavolejte mi