Všude dobře, doma nejlíp

Všude dobře, doma nejlíp

Využijte příležitost a vyberte si z našeho sortimentu zahradního wellness. Vyšperkujte si svou zahradu či terasu. Rádi vás uvítáme v našem showroomu a výrobě, kde vám poradíme s výběrem vířivky anebo zahradní sauny, odprezentujeme naše výrobní postupy a technologie.

Aktuálně jsme připraveni Vám dodat vířivku (pokud si vyberete ze skladových zásob) do 1 týdne, v případě, že si vyspecifikujete jiný model dle vašich požadavků - vyrobíme Vám ji cca do 4 týdnů. 

Těšíme se na Vás - CARETTA SPA TÝM

Caretta INDIVIDUAL

Caretta INDIVIDUAL

ceny kalkulovány individuálně

Pomocí programu CARETTA INDIVIDUAL můžete vytvořit skutečný skvost, který bude zdobit vaši domácí wellness zónu. Vířivka z programu Caretta Individual vzniká podobně jako šaty na míru.

více informací... Zavolejte mi
Tempesta PREMIUM PLUS

Tempesta PREMIUM PLUS

Kč 384.912,-

Proč by doplněním nedělního oběda klasické 4 členné rodiny nemohlo být také rodinné koupání ve vaší vířivce? Užívejte si spoustu radosti s větším počtem trysek, dalším masážním čerpadlem, turbo systémem se vzduchovými tryskami a  Wi-Fi připojením. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

více informací... Zavolejte mi
CLUB 250

CLUB 250

od Kč 284.900,- bez DPH

Vybavujete luxusní horský hotel nebo městskou wellness oázu? Prostorná vířivka CLUB 250 se stane zaručeným středobodem vaší odpočinkové zóny.

více informací... Zavolejte mi