Ochlazovací bazének SHOKKI - img 1
Ochlazovací bazének SHOKKI - img 2
Ochlazovací bazének SHOKKI - img 3
Ochlazovací bazének SHOKKI - thumb 3 Ochlazovací bazének SHOKKI - thumb 3 Ochlazovací bazének SHOKKI - thumb 3

Ochlazovací bazének SHOKKI

od Kč 59 242,-

Bez prudkého ochlazení má saunování jen poloviční efekt. Kompaktní, automatizovaný ochlazovací bazének je tak logickým doplňkem k vaší finské sauně. Bazének SHOKKI oceníte po saunování venku i vevnitř.

Pohodlně projde i 80cm dveřmi, zvolit můžete nadzemní i zapuštěnou instalaci. Na obavy z protékání zapomeňte – odolný kompozitový materiál vaničky toho vydrží opravdu hodně. Schůdky s protiskluzovou úpravou zase zajistí bezpečný vstup i výstup.

Doplňte svůj bazének SHOKKI působivým LED osvětlením, elektronickým systémem pro napouštění, vypouštění i obměnu vody nebo termoizolačním krytem, který zajistí ideální teplotu a zároveň zabrání zamrznutí v případě venkovní instalace.

Bazének SHOKKI dodáváme od samotného skeletu po kompletní řešení včetně instalace.

V nabídce 8 granitových barev skořepiny.

Pro komerční uživatele je dobré vědět co musí splňovat ochlazovací bazének dle vyhlášky č. 97/2014 Sb. (Vyhláška, kterou se mění vyláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch

Voda v bazénu nebo voda ke sprchování v ochlazovně musí odpovídat požadavkům stanoveným pro bazénovou vodu v umělých koupalištích s výjimkou teploty a musí plnit ochlazovací efekt. Chemický a mikrobiologický rozbor vody se provádí jednou za měsíc v rozsahu stanoveném v příloze č. 8 k této vyhlášce.

Chemické vyšetření, s výjimkou stanovení obsahu volného chloru u bazénů vybavených dezinfekčním zařízením, není nutné provádět v případě bazénů, v nichž je voda neustále a úměrně návštěvnosti denně obměňována pitnou vodou, a to minimálně 30 l na jednoho návštěvníka sauny, a které jsou denně čištěny a nově naplňovány.

Ochlazovací bazénky SHOKKI jsou super doplňkem každé pořádné sauny - dopňte si saunování o kvalitní ochlazení od CARETTA SPA.