Kompozitové parní lázně - img 1
Kompozitové parní lázně - thumb 1

Kompozitové parní lázně

Pokud jste fanoušky moderny, udělají vám radost tyto esteticky dokonalé parní sauny, pro svou nízkou hmotnost vhodné k instalaci do nadzemních podlaží.

Velké monochromatické plochy kompozitových lázní připomínají umělecké dílo, na které se můžete dívat hodiny a pořád vás ne a ne omrzet. Přidejte decentní, tlumené osvětlení a výsledkem je ideální místo pro relaxaci těla i duše.

Nezáleží na tom, jestli vás trápí napjaté svaly, klouby, časté virové infekce, potíže s dýcháním, kožní problémy nebo psychické vyčerpání. Parní lázně jsou řešením pro všechny tyto obtíže v komplexním, stylovém balení.

Velikost zvolte podle potřeby, stejně jako barvy nebo detaily kování či skel.

Unikátní vlastnosti

 

  • Nezávisle regulované výdechy páry – automaticky nasycují parní lázeň potřebným množstvím páry rovnoměrně – všichni si lázeň užijí stejně kvalitně.
  • Multi aroma systém do parních lázní – vybírejte z několika druhů vůní (eukalypt, pínie, citrus …) a dávkujte je pomocí stisku jednoho tlačítka postupně, nebo všechny najednou
  • Osvětlení hvězdné nebe – stylově rozvedená optická vlákna mohou být umístěna na stropě nebo ve stěnách. Vizuálně mohou připomínat noční oblohu, konkrétní souhvězdí, geometrické obrazce, nebo zcela abstraktní výjevy. V provedení bílé nebo barevné škály RGB LED.
  • Rychlé dodání a výstavba – klenby, lavice a další díly jsou vyrobeny na míru z lehkých přesných profilů PROFIPREF – dodáme buď samotné díly jako skládačku, sestavíme a smontujeme, nebo zrealizujeme kompletní stavbu na klíč včetně obložení mozaikou nebo jiným typem obkladu.

Terapie

Turecké parní lázně


Klasická parní lázeň vám dodá sílu a novou energii.

Teplota se pohybuje mezi 40 až 55°C s relativní vlhkostí vzduchu 80 – 100%.

Aromatická parní lázeň


Parní lázeň s využitím aromaterapie. Nechte se okouzlit vůní!

Teplota se pohybuje v rozmezí 55 – 65 °C.