Tradiční keramické lázně - img 1
Tradiční keramické lázně - img 2
Tradiční keramické lázně - img 3
Tradiční keramické lázně - thumb 3 Tradiční keramické lázně - thumb 3 Tradiční keramické lázně - thumb 3

Tradiční keramické lázně

Zamilovali jste se na první pohled do keramické mozaiky parních lázní na poslední orientální dovolené nebo v oblíbeném wellness centru? Udělejte si radost a pořiďte si domů jejich privátní variantu.

Nezáleží na tom, jestli vás trápí napjaté svaly, klouby, časté virové infekce, potíže s dýcháním, kožní problémy nebo psychické vyčerpání. Parní lázně jsou řešením pro všechny tyto obtíže.

Pobyt v tomto typu sauny rozhodně není omezen pouze na terapii párou samotnou. Vybírat můžete hned z několika typů saunování – klasické turecké lázně, aromaterapie, solná lázeň nebo tepidárium.

Unikátní vlastnosti

 

  • Nezávisle regulované výdechy páry – automaticky nasycují parní lázeň potřebným množstvím páry rovnoměrně – všichni si lázeň užijí stejně kvalitně.
  • Multi aroma systém do parních lázní – vybírejte z několika druhů vůní (eukalypt, pínie, citrus …) a dávkujte je pomocí stisku jednoho tlačítka postupně, nebo všechny najednou
  • Osvětlení hvězdné nebe – stylově rozvedená optická vlákna mohou být umístěna na stropě nebo ve stěnách. Vizuálně mohou připomínat noční oblohu, konkrétní souhvězdí, geometrické obrazce, nebo zcela abstraktní výjevy. V provedení bílé nebo barevné škály RGB LED.
  • Rychlé dodání a výstavba – klenby, lavice a další díly jsou vyrobeny na míru z lehkých přesných profilů PROFIPREF – dodáme buď samotné díly jako skládačku, sestavíme a smontujeme, nebo zrealizujeme kompletní stavbu na klíč včetně obložení mozaikou nebo jiným typem obkladu.

Terapie

Turecká parní lázeň


Klasická parní lázeň vám dodá sílu a novou energii.

Teplota se pohybuje mezi 40 až 55°C s relativní vlhkostí vzduchu 80 – 100%.

Aromatická parní lázeň


Parní lázeň s využitím aromaterapie. Nechte se okouzlit vůní!

Teplota se pohybuje v rozmezí 55 – 65 °C.

Solná parní lázeň


Unikátní procedura s využitím mořské soli.

Teploty se pohybují kolem 45 °C s relativní vlhkostí okolo 100%.

Tepidárium - Caldarium


Jedinečné varianta parní lázně, pracující na principu tepla.

Teplota se pohybuje na úrovni 38 °C a vlhkost vzduchu se nachází v rozmezí 27 – 50%.