Stavebnicový systém Profipref - img 1
Stavebnicový systém Profipref - img 2
Stavebnicový systém Profipref - img 3
Stavebnicový systém Profipref - img 4
Stavebnicový systém Profipref - thumb 4 Stavebnicový systém Profipref - thumb 4 Stavebnicový systém Profipref - thumb 4 Stavebnicový systém Profipref - thumb 4

Stavebnicový systém Profipref

Popusťte uzdu své fantazii. Neomezujte se obvyklými tvary a odvažte se při navrhování své oázy klidu.

Unikátní systém Profipref umožňuje kombinovat zajímavé prefabrikované části se zcela novými, vámi navrženými díly. Materiál je dokonale tvarovatelný a velmi lehký – umožňuje instalaci složitějších projektů i v nadzemních podlažích.

Jednotlivé díly jsou vyráběny z vysokohustotního EPS na CNC zařízení. Někdy jsou použity také prvky z materiálu XPS s možností povrchové úpravy MAPEI.

Kousky z Profiprefu jsou připraveny ke všem povrchovým úpravám a jejich instalace je snadná. Každý projekt je originál, takže se při pravidelném užívání rozhodně neokouká a zaručeně oslní případnou návštěvu.

Unikátní vlastnosti

  • Rychlost – výroba atypických tvarů jednotlivých stavebních prvků je opravdu blesková – pomocí CNC stroje vyřežeme dle křivek jakýkoliv tvar z vysokohustotného EPS.
  • Formát – poradíme si s velikostí jednotlivých modulů o formátu až 3000 x 1200 x 1000 mm.
  • Lehkost – materiál Profipref je velmi lehký, proto nezatěžuje celkovou stavbu a je použitelný ve větších objemech i v nadzemních projektech.
  • Jednoduchá montáž – kompletace lázní je se systémem Profipref hračkou, a to nejen díky jeho lehkosti. Snadná je i následná úprava po upevnění dílů nebo koncová povrchová úprava.

Ke stažení

Kneippovy lázně


 

Sprchy


 

Keramická lehátka


Lavice