TORRENTE - nový plavecký trenažér od CARETTA SPA

Torrente využívá proudění velkého objemu vody v nádrži. Proud je na plavce posílán přes široké tzv. RIVER JETS, které narozdíl od běžných protiproudů pokrývají širší plochu bazénu a vytvářejí dojem plavání proti proudu řeky. Spodní RIVER JET tryska se stará o to, aby byla nadnášena také dolní polovina těla plavce a tím přibližuje plavání v tomto trenažeru opět pocitu plavání proti proudu řeky. Voda proudící ze všech tří velmi výkonných čerpadel protiprodudu je nejprve vháněna do distributoru tlaku, který je rozděluje rovnoměrně na všechny trysky, samozřejmostí je u vyšších výbav možnost zvolení intenzity protiproudu od plavání kondičního, přes vytrvalostní až po silové plavání.

Veškeré technologie CARETTA SPA TORRENTE TRENAŽÉRU (verze TRAINER SYSTEM) jsou ovládány nejvyšší řadou řídícího systému BALBOA s dotykovým displejem.

SWIM SPA Torrente f + trainer system profi + all year paket

Samonosné SWIM SPA TORRENTE F + trainer system profi + all year paket s bohatou výbavou a s možností zapuštění do terénu. 

SWIM SPA torrente f + trainer system economy + summer paket

Samonosné SWIM SPA TORRENTE F + trainer system economy + summer paket pro s vysokým standardem základní výbavy a s možností zapuštění do terénu.

TORRENTE F

TORRENTE F

barevné variantydodáníKč 290.279,- vč. DPH

Skořepina swim spa z kompozitu s širokým schodištěm v granitových barvách dle vzorkovníku zesílená kompozitovými žebry a integrovaným ocelovým rámem z žárově zinkovaných ocelových profilů. (bez technologií)

Torrente - skořepina

Torrente - skořepina

barevné variantydodáníKČ 217.679,- vč. DPH

Čistá skořepina pro swim spa z kompozitu s širokým schodištěm v granitových barvách dle vzorkovníku zesílená kompozitovými žebry (instalace do betonu)