Nalaďte se bublinkami.

Zapomeňte na přelidněná veřejná wellness centra a užívejte si pohodové relaxace v soukromí Vašeho domova. Vyčištěte si hlavu po náročném pracovním dni, či uvolněte ztuhlé svalstvo a klouby po sportovním výkonu.

Dopřejte si opravdový nadstandard – vířivka na míru z programu Caretta Individual. Pro ty nejluxusnější zážitky vybírejte z doplňkové výbavy možnost vzdáleného ovládání přes Wi-Fi rozhraní, náladové osvětlení, či jedinečný bez-reproduktorový audio systém BlueTrans.  

Zakázkové modely dodáme zpravidla do tří týdnů od objednávky.

Caretta INDIVIDUAL

Caretta INDIVIDUAL

ceny kalkulovány individuálně

Pomocí programu CARETTA INDIVIDUAL můžete vytvořit skutečný skvost, který bude zdobit vaši domácí wellness zónu. Vířivka z programu Caretta Individual vzniká podobně jako šaty na míru.

ZOOM SPA

ZOOM SPA

Ceny kalkulovány individuálně

Ta správná volba pro hotely, sportoviště, nebo wellness centra. Nástupce oblíbené komerční vířivky CLUB 250 Vás jistě nadchne možností libovolné úpravy rozměrů dle nabízených spojovacích dílů! 

CLUB 250

CLUB 250

barevné variantydodáníod Kč 344 729,- bez DPH

Vybavujete luxusní horský hotel nebo městskou wellness oázu? Prostorná vířivka CLUB 250 se stane zaručeným středobodem vaší odpočinkové zóny.

Colosseo

Colosseo

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 270 152,-

Vaše sny jsou nyní dosažitelnější. Elegance a dostupnost, to je naše nová vířivka COLOSSEO z řady X-position.  Zvolte si libovolnou polohu vašeho těla a nenechte se omezovat členitým vnitřním uspořádáním. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Delirio

Delirio

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 277 458,-

Další z nové modelové řady  X-position je vířivka DELIRIO, která disponuje dostatečným vnitřním prostorem a variabilním uspořádáním masážních sestav. Je předurčena pro instalaci do téměř jakéhokoliv prostoru. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Tempesta DIAMOND

Tempesta DIAMOND

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 493 243,-

Edice diamond se pyšní posílenou masáží v oblasti rukou, kterou ocení především hospodyňky a domácí kutilové, kteří nenechají svým rukám odpočinout. Nevšední zvukový zážitek vám umožní zabudovaný Blue Trans surround systém a RGB ledkami podsvícený vodopád zase okouzlí vaše vizuální smysly a samozřejmě poskytne příjemnou masáž šíje. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Tempesta PREMIUM

Tempesta PREMIUM

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 422 527,-

Proč by doplněním nedělního oběda klasické 4 členné rodiny nemohlo být také rodinné koupání ve vaší vířivce? Užívejte si spoustu radosti s větším počtem trysek, dalším masážním čerpadlem, turbo systémem se vzduchovými tryskami a  Wi-Fi připojením. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Tempesta FRESH

Tempesta FRESH

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 359 847,-

Svolejte celou rodinu a užijte si společné zážitky v prostorné vířivé vaně. TEMPESTA je vylepšená verze modelu CARETTA FAMILY, dlouhodobě nejoblíbenějšího modelu naší nabídky. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Gemino DIAMOND

Gemino DIAMOND

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 422 527,-

Nemusí být sv. Valentýn, abyste zažili dokonalou romantiku ve dvou. Nalaďte partnera nejen jemnou bublinkovou masáží, ale také příjemnou hudbou přes kvalitní audio systém Blue Trans, který rozvlní skořepinu vířivky jako jeden velký reproduktor. Ne nadarmo je model GEMINO DIAMOND mezi uživateli velice oblíbený. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Gemino PREMIUM

Gemino PREMIUM

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 353 418,-

Více hydromasážních trysek znamená účinější masáž celého těla. GEMINO PREMIUM je tudíž jasná volba. Přidáváme navíc systém turba a technologii Caretta connect, abyste měli svou vířivku vždy pod kontrolou prostřednictvím rozhraní Wi-fi. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Gemino FRESH

Gemino FRESH

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 311 632,-

 

Hledáte pohodlnou dvoumístnou vířivku vhodnou k instalaci na zahradu, terasu nebo do interéru rodinného domu? Dopřejte si relaxaci v bublinkách ve vířivce GEMINO vyznačující se dokonalou ergonomií lehátek pro vaše maximální pohodlí. Je navíc jako stvořená pro páry. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)

Infinité FRESH

Infinité FRESH

počet trysekdoporučená kapacitabarevné variantydodáníKč 520 565,-

Exkluzivní vířivka pro všechny, kteří vyžadují vždy jen to nejlepší. Pozvěte své přátelé, nebo si užijte luxusní chvíle s rodinou kdykoli vás přepadne touha po relaxaci. Turbo systém doplněný o vzduchové trysky je již součástí základního modelu FRESH. Cena je uvedena včetně DPH (u fyzických osob 15 % včetně montáže, u firem 21 % bez montáže)