Spojte příjemné s užitečným

Blahodárné účinky sauny jsou známy již po celá staletí. Pocitu příjemného brnění po několika minutových vyhřívání, následovaných prudkým zchlazením, se vyrovná máloco. Pravidelné saunování prokazatelně posiluje imunitu, uvolňuje namožené svaly a oživuje unavenou mysl.

Necháme jen na vás, jaký typ sauny a provedení si vyberete. My se postaráme o finální projekt a prvotřídní ruční zpracování.

Dřevěná klasika mezi saunami. Malá kabina se díky teplotě 80 až 110 °C a vlhkosti téměř hermeticky uzavře a pohltí všechny bolesti vašeho těla i mysli.

...více

Načerpejte nové Moderní variantou klasických saun jsou tyto místnosti, vybavené infrazářiči nebo speciálními fóliemi, které zahřívají místo celého prostoru jen vaše tělo.síly z infračervených paprsků

...více

Relaxujte bez obav z vysokých teplot nebo dušnosti v klasické parní sauně. Objevte zlatou střední cestu s inovativní biosaunou na míru.

...více

Dopřejte si něco opravdu originálního. Ozvláštněte svou zahradu nebo terasu unikátní saunou ve tvaru obřího soudku.

...více

Navolte si vybavení vaší sauny přesně podle svých přání a potřeb. Dopřejte si zcela jedinečný zážitek v privátním wellness centru.

...více

Přeneste se k břehům oceánu. Mořský vzduch je až několikasetkrát bohatší na blahodárně působící ionty, které pomáhají lepšímu okysličování krve.

...více