Ke správnému saunování patří pořádné ochlazení - SHOKKI

Ke správnému saunování patří pořádné ochlazení - SHOKKI

Pokud zvažujete pořízení finské sauny nebo pokud již saunu máte a máte možnost nalézt poblíž prostor o půdorysu cca 190 x 120 cm, máte jedinečnou možnost pořídit si náš prémiový ochlazovací bazének z kompozitu SHOKKI, který je díky objemu 930 l uvnitř velmi komfortní a prostorný. Tyto bazénky vyrábíme v 8mi krásných granitových barvách. Design SHOKKI zahrnuje bezpečnostní schůdky s protiskluzovou úpravou a přepadový žlábek odvádějící případné nečistoty pryč z hladiny. Shokki si můžete koupit v několika verzích např. jen jako skořepinu, nebo skořepinu s rámem, armaturami případně nejvyšší řadu FLE, která je vybavena LED osvětlením, kompletní automatikou pro napouštětí, dopouštění studené vody a vypouštění včetně hlídání optimální hladiny (včetně proskleného dotykového ovládání). SHOKKI si můžete zapustit do země či pouze postavit do prostoru a obezdít. Dodací lhůty jsou 1 - 14 dní, dle možností výroby a skladových zásob. SHOKKI - to je to jediné pořádné ochlazení k sauně - VÁŠ CARETTA SPA TÝM.

NANOSAUNA

NANOSAUNA

149000

Moderní úsporná sauna určena do exteriéru, která vás jistě nadchne nejen svou efektivitou vytápění, ale i designem a kvalitním materiály a zpracováním.

více informací... Zavolejte mi
Lucciola

Novinka v naší nabídce. S moderním designem tato sauna rozzáří každou zahradu a zároveň vás nadchne nenahraditelným kouzlem venkovního saunování.

více informací... Zavolejte mi
Finské sauny

Dřevěná klasika mezi saunami. Malá kabina se díky teplotě 80 až 110 °C a vlhkosti téměř hermeticky uzavře a pohltí všechny bolesti vašeho těla i mysli.

více informací... Zavolejte mi