Nová expozice před SAUNA & GARDEN Spa parkem SAUNA-IN

Nová expozice před SAUNA & GARDEN Spa parkem SAUNA-IN

Představujeme vám naši nejnovější Nanosaunu pro každou zahradu, která upoutá příjemným moderním designem a poskytne maximum pro relaxaci a vaše zdraví.

Nanosauna je navržena pro dvě osoby a má kompaktní rozměry, což znamená, že se vejde na každou terasu. Navíc, díky nízké spotřebě energie, budete mít klid v duši, že nezatížíte své peněženky.

Sauna poskytuje díky prosklené stěně možnost výhledu na okolní krajinu anebo zahradu, takže se budete moci uvolnit a vychutnat si krásné okolí při vaší relaxaci.

A to nejlepší - nemusíte mít složitou stavební přípravu! Naše sauna se snadno instaluje a je připravena k použití během chvíle. V podstatě ji přivezeme a pokud je umožněn přístup, můžete se již za 2 hodiny saunovat.

Chceme, aby vaše sauna byla chráněna před nepříznivým počasím, a proto jsme vybavili naši saunu speciálním povrchem střechy z materiálu používaného na střechy aut kabrioletů. Díky tomu bude vaše sauna chráněna po celý rok a vydrží vám dlouhou dobu.

A když říkáme "ihned", myslíme to vážně - naše sauny jsou u nás skladem a jsou připraveny k okamžitému dodání. Tak neváhejte a pořiďte si nyní svou vlastní terasovou saunu a užijte si nejlepší relaxaci ve vašem vlastním domě! Zaváděcí cena je Kč 149.000,- včetně DPH - vybrat si můžete ze dvou barevných kombinací.

Přijďte si vyzkoušet Nanosauny, které jsou aktuálně vystaveny před novým luxusním saunovacím centrem https://sauna-in.cz - ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.

 

NANOSAUNA

NANOSAUNA

149000

Moderní úsporná sauna určena do exteriéru, která vás jistě nadchne nejen svou efektivitou vytápění, ale i designem a kvalitním materiály a zpracováním.

více informací... Zavolejte mi
Lucciola

Novinka v naší nabídce. S moderním designem tato sauna rozzáří každou zahradu a zároveň vás nadchne nenahraditelným kouzlem venkovního saunování.

více informací... Zavolejte mi
Finské sauny

Dřevěná klasika mezi saunami. Malá kabina se díky teplotě 80 až 110 °C a vlhkosti téměř hermeticky uzavře a pohltí všechny bolesti vašeho těla i mysli.

více informací... Zavolejte mi