Spojte příjemné s užitečným

Blahodárné účinky sauny jsou známy již po celá staletí. Pocitu příjemného brnění po několika minutových vyhřívání, následovaných prudkým zchlazením, se vyrovná máloco. Pravidelné saunování prokazatelně posiluje imunitu, uvolňuje namožené svaly a oživuje unavenou mysl.

Necháme jen na vás, jaký typ sauny a provedení si vyberete. My se postaráme o finální projekt a prvotřídní ruční zpracování.

Při výrobě používáme převážně kvalitní materiál THERMOWOOD, což je dřevo se zvýšenou odolností, která je docílená pozměněním jeho buněčné struktury díky úpravě vodní párou při teplotě 160–215 °C bez přístupu kyslíku.

Vyberte si z naší nabídky strukturu dřeva podle svých představ dle vzorníku pod jednotlivým typem sauny. Zaujala vás světlá Abachi, kanadský červený cedr, kartáčovaný smrk, čokoládová olše nebo jemná sibiřská borovice?

NANOSAUNA

NANOSAUNA

bestsellerdoporučená kapacitabarevné variantydodání149000

Moderní úsporná sauna určena do exteriéru, která vás jistě nadchne nejen svou efektivitou vytápění, ale i designem a kvalitním materiály a zpracováním.

Lucciola

Novinka v naší nabídce. S moderním designem tato sauna rozzáří každou zahradu a zároveň vás nadchne nenahraditelným kouzlem venkovního saunování.

Finské sauny

Dřevěná klasika mezi saunami. Malá kabina se díky teplotě 80 až 110 °C a vlhkosti téměř hermeticky uzavře a pohltí všechny bolesti vašeho těla i mysli.

Infrasauny

Moderní variantou klasických saun jsou tyto místnosti, vybavené infrazářiči nebo speciálními fóliemi, které zahřívají místo celého prostoru jen vaše tělo. 

Biosauny

Relaxujte bez obav z vysokých teplot nebo dušnosti v klasické parní sauně. Objevte zlatou střední cestu s inovativní biosaunou na míru.

Sudové sauny

Dodejte své zahradě nádech luxusu s našimi moderními sudovými saunami. 

Díky svému tvaru a menšímu objemu je vytápění sudové sauny efektivnější. Dodáváme pro 2 až 8 osob, s vytápěním pomocí kamen na elektřinu nebo klasické dřevo.

Kombinované sauny

Navolte si vybavení vaší sauny přesně podle svých přání a potřeb. Dopřejte si zcela jedinečný zážitek v privátním wellness centru.

SALTAIR – mořské klima

Přeneste se k břehům oceánu. Mořský vzduch je až několikasetkrát bohatší na blahodárně působící ionty, které pomáhají lepšímu okysličování krve.