Novinky a vývoj v CARETTA SPA - TRONO pro stylové a praktické posezení ve wellness

Novinky a vývoj v CARETTA SPA - TRONO pro stylové a praktické posezení ve wellness

Je fajn mít nápad či myšlenku, přijít s něčím novým, co udělá ostatním radost nebo ušetří práci. 

My v CARETTA SPA své produkty stále zdokonalujeme, nahrazujeme v našich výrobcích nebo při realizacích wellness na klíč to, co vám - našim kleintům, neslouží tak, jak by mělo a stále hledáme kvalitnější a lepší materiály či technologie. 

Spoustu produktů, do jejichž vývoje jsme investovali čas a peníze, se nepodařilo uvést na trh a jsou přitom dle našeho názoru funkční, kvalitní, ale nedoceněné. 

Jedním z nich je velmi funkční, praktické designové sezení do wellness - TRONO. Trono je vyrobeno z kompozitu s granitovým sanitárním povrchem. Sezení na TRONO je velmi příjemné, nechladí. Další výhodou je jeho instalace - zavěšení na stěnu, což ušetří ve wellness či v bazénových halách spoustu místa. 

Sezení TRONO si můžete instalovat u bazénu, v odpočívárnách ve wellness, ke kneippovým vaničkách nebo například do šaten wellness. 

Cena kompletu spodní a horní díl včetně instalační sady činí jen Kč 14.399,- včetně DPH

Tradiční keramické lázně

Zamilovali jste se na první pohled do keramické mozaiky parních lázní na poslední orientální dovolené nebo v oblíbeném wellness centru? Udělejte si radost a pořiďte si domů jejich privátní variantu.

více informací... Zavolejte mi
Kompozitové parní lázně

Pokud jste fanoušky moderny, udělají vám radost tyto esteticky dokonalé parní sauny, pro svou nízkou hmotnost vhodné k instalaci do nadzemních podlaží.

více informací... Zavolejte mi